لیست قیمت لوله واتصالات هاپیرپایپ(سه لایه) سپید پارس شیراز

لیست قیمت لوله واتصالات هاپیرپایپ(سه لایه) سپید پارس شیراز

فروشگاه ترابی تنها نمایندگی مرکزی لوله واتصالات هایپر پایپ (3لایه) سپید پارس شیراز

مجتمع تولیدی سپید پارس شیراز

با هدف تولید محصولات صنعتی همگام با تکنولوزی روز ، در زمینه تولید لوله های پنج لایه شاخه (HYPER) و حلقه (GOLDEN) و اتصالات مربوطه در شهرک صنعتی بزرگ شیراز پای در عرصه تولید نهادیم .

این مجتمع به منظور جوابگویی به نیاز مشتریان ، اقدام به افزایش ظرفیت تولیدی خود نمود و انتخاب کالای تولیدی با امکان پذیری رقابت در بازارهای داخلی و خارجی با رعایت بالاترین کیفیت و استاندارد جهانی را به انجام رسانید. ماشین آلات تولیدی مجتمع سپید پارس شیراز از بالاترین استانداردهای تولید برخوردار بوده و محصولات تولیدی آن شامل انواع لوله های پنج لایه شاخه ای از سایز 20 الی 63 ، لوله های پنج لایه حلقه ای از سایز 16 الی 32 و لوله های تک لایه از سایز 20 الی 75 به همراه اتصالات پلیمری مربوط به لوله های شاخه و تک لایه می باشد .

شایان ذکر است که مجتمع تولیدی سپید پارس شیراز تنها تولید کننده اتصالات پلیمری شوفاژ می باشد .

کلیه خطوط این شرکت مجهز به سیستم های پیشرفته کنترل کیفیت فرایند (Quality control process) بوده و علاوه بر سیستم های یاد شده، پرسنل مجرب واحد کنترل کیفیت، و دیگر واحدها نظارت کامل و جامعی بر کیفیت محصولات تولیدی از اولین مرحله تا تحویل نهایی محصول به مصرف کنندگان محترم در چارچوب طرح کیفیت هر یک از محصولات تولیدی را دارند .

مجتمع تولیدی سپید پارس شیراز با نگاهی به آینده ، توانمندی مدیران خود ، تولید و تأمین نیاز مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده هرگونه خدمت رسانی به مصرف کنندگان محصولات پلیمری می باشد .

به خود می بالیم که ایرانی هستیم و با اعتماد به توان و شعور و خلاقیت جوانان ایرانی می توانیم قله های علم و تکنولوژی را درنوردیم

محصولات خود را سفارش دهید ودر اسرع وقت درمحل تحویل بگیرید.

 

محصولات خود را سفارش دهید ودر اسرع وقت درمحل تحویل بگیرید.

آدرس: بازار آهن غرب تهران(شادآباد),مجتمع تجاری 17 شهریور,بلوک د/B ,پلاک 149و150

شماره های تماس:      66692024         66675056-7            66671637-8            تلفکس:66690664