لیست قیمت لوله و اتصالات بیست بسپار اسپادانا

بیست بسپار اسپادانا به عنوان یکی از برندهای محبوب لوله و اتصالات سفید در زمینه لوله کشی آب در ساختمان می باشد که توانسته با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب سهمی از بازار را نصیب خود کند. فروشگاه تک ایران به عنوان نمایندگی بیست بسپار در این سالها مشغول به فعالیت است و تمامی محصولات این برند را در فروشگاه موجود میباشد. توضیحات بیشتر درباره لوله و اتصالات بیست بسپار اسپادانا  که در سایت شرکت بیست بسپار موجود است را در ادامه میپردازیم:

تاریخچه بیست بسپار اسپادانا

کارخانه بیست بسپار اسپادانا ، فعالیت خود را از سال 1385 در شهرک صنعتی سه راهی مبارکه آغاز نمود.
این شرکت با استفاده از ماشین آلات مدرن و پیشرفته ، مواد اولیه ای با کیفیت بسیار بالا و همچنین بهره گیری از آزمایشگاهی با تجهیزات به روز و همکاری مهندسان ، متخصصان و پرسنل مجرب و کارآمد، پس از گذشت اندک زمانی به عنوان یکی از بهترین و مطرح ترین تولیدکنندگان ، در صنعت ساختمان و تأسیسات کشور شناخته شده است.

لولگوی بیست بسپار

پس از توفیق و ایجاد سبد متنوعی از محصولات پلیمری تک لایه ، جهت ایجاد رفاه هرچه بیشتر مصرف کنندگان ،درسال 1394 حرکت نوینی را در زمینه تولید لوله و اتصالات تلفیقی چند لایه (پنج لایه ) آغاز نموده ایم که پس از اندک زمانی به تولید انبوه رسید که مانند گذشته با حفظ کیفیت برتر تولیدات ، رعایت حقوق مصرف کننده ، خدمات پس از فروش وداشتن استانداردها، گواهی نامه ها و تأییدیه های کیفیت بین المللی ما را به یکی از برترین تولیدکنندگان در زمینه این محصولات نیز تبدیل نمود.

این افتخار ماست که به عنوان یک برند برتر در بسیاری از پروژه های اجرایی کشور و صادرات به کشورهای مختلف ،حضوری مستمر و درخشان داشته ایم. اعتقاد راسخ داریم که اولین یا چندمین بودن در یک صنعت ، اهمیتی بسیار کمتر از برترین بودن دارد.

[row style=”boxed”]

[col span=”1/1″ ]

اینو هم میتونید ببینید!

[divider]

لیست قیمت لوله و اتصالات سفید آب رسانی آذین گیتی پسند

[/col]

[/row]

لیست قیمت محصولات بیست بسپار را در دو تصویر زیر مشاهده میکنید. قیمت ها به صورت شرکتی است و برای درصد تخفیف می توانید با شماره های موجود تماس بگیرید.

برای دریافت لیست قیمت به صورت PDF از لینک زیر اقدام کنید.

[button text=”PDFدانلود به صورت ” style=”is-outline success” size=”xlarge” radius=”22″ depth=”3″ icon=”icon-checkmark” icon_pos=”left” link=”https://bti24.ir/wp-content/uploads/2020/08/بیست_بسپاراسپادانا-2.pdf”]

[gap height=”63px”]

تماس با تک ایران

[gap height=”49px”]

[map lat=”35.66423″ long=”51.31585″ content_width=”53″ content_width__sm=”100″ content_width__md=”40″ position_x__sm=”100″ position_y__sm=”100″]

تهران – شادآباد – بازارآهن – بلوار طاووس – جنب باسکول خشایار – فروشگاه تک ایران
ما از شنبه تا چهارشنبه , 8 صبح تا 7:30 بعد از ظهر، پنج شنبه و روزهای تعطیل از 8 صبح تا 13 ظهر باز هستیم.

[/map]