قیمت لوله فویل دار هاپیرپایپ(سه لایه) سپید پارس شیراز

لیست قیمت لوله و اتصالات هاپیرپایپ(سه لایه) سپید پارس شیراز

قیمت لوله فویل دار هاپیرپایپ(سه لایه) سپید پارس شیراز

لیست قیمت لوله واتصالات هاپیرپایپ(سه لایه) سپید پارس شیراز

فروشگاه ترابی تنها نمایندگی مرکزی لوله واتصالات هایپر پایپ (3لایه)
سپید پارس شیراز لوله فویل دار
مجتمع تولیدی سپید پارس شیراز

با هدف تولید محصولات صنعتی همگام با تکنولوژی روز ، در زمینه تولید لوله های پنج لایه شاخه (HYPER) و حلقه (GOLDEN) و اتصالات مربوطه در شهرک صنعتی بزرگ شیراز پای در عرصه تولید نهادیم .

این مجتمع به منظور جوابگویی به نیاز مشتریان ، اقدام به افزایش ظرفیت تولیدی خود نمود و انتخاب کالای تولیدی با امکان پذیری رقابت در بازارهای داخلی و خارجی با رعایت بالاترین کیفیت و استاندارد جهانی را به انجام رسانید. ماشین آلات تولیدی مجتمع سپید پارس شیراز از بالاترین استانداردهای تولید برخوردار بوده و محصولات تولیدی آن شامل انواع لوله های پنج لایه شاخه ای از سایز 20 الی 63 ، لوله های پنج لایه حلقه ای از سایز 16 الی 32 و لوله های تک لایه از سایز 20 الی 75 به همراه اتصالات پلیمری مربوط به لوله های شاخه و تک لایه می باشد

شایان ذکر است که مجتمع تولیدی سپید پارس شیراز تنها تولید کننده اتصالات پلیمری شوفاژ می باشد .

کلیه خطوط این شرکت مجهز به سیستم های پیشرفته کنترل کیفیت فرایند (Quality control process) بوده و علاوه بر سیستم های یاد شده، پرسنل مجرب واحد کنترل کیفیت، و دیگر واحدها نظارت کامل و جامعی بر کیفیت محصولات تولیدی از اولین مرحله تا تحویل نهایی محصول به مصرف کنندگان محترم در چارچوب طرح کیفیت هر یک از محصولات تولیدی را دارند .

مجتمع تولیدی سپید پارس شیراز با نگاهی به آینده ، توانمندی مدیران خود ، تولید و تأمین نیاز مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده هرگونه خدمت رسانی به مصرف کنندگان محصولات پلیمری می باشد .

به خود می بالیم که ایرانی هستیم و با اعتماد به توان و شعور و خلاقیت جوانان ایرانی می توانیم قله های علم و تکنولوژی را درنوردیم

آدرس: بازار آهن غرب تهران(شادآباد),مجتمع تجاری 17 شهریور,بلوک د/B ,پلاک 149و150

           تلفکس:66690664

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

shares