محصول لوله و اتصالات آذین به وسیله گروه صنایع گیتی پسند در شهر اصفهان تولید و عرضه میشود. محصولات آذین به دلیل طرفداران فراوانی که در بین لوله کش و مهندسان ساختمانی دارد به یکی از برندهای محبوب در زمینه لوله و اتصالات ساختمانی تبدیل شده است.

فروشگاه تک ایران نمایندگی فروش محصولات آذین را دارا میباشد که در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد. همچنان برای اطلاع از تخفیفهایی که به شما عزیزان داده میشود میتوانید به شماره هایی که در زیر آمده است تماس بگیرید.

 

در زیر تاریخچه مربوط به گروه صنایع گیتی پسند آمده است:

تاریخچه گروه صنایع گیتی پسند ( آذین )

بنيانگذاران بزرگترين بخش خصوصي كشور در صنعت تاسيسات و ساختمان، سنگ‌بناي آن را با راه‌اندازي مراكز تحقيقاتي پليمر، مكانيك و برق و يكي دو واحد توليدي، هفده سال پيش و با همراهي و همت تعدادي از جوانان مستعد و كوشاي اصفهاني گذاشتند. نيت قلبي و انديشه راهبردي آنها، جلوگيري از خروج مواد خام نفتي از كشور، ايجاد اشتغال، توليد محصول ايراني و برجسته كردن نام ايران در پهنه كره خاكي {به ويژه در آسياي مركزي و حوزه خليج فارس} بود.
استراتژي و راهبرد گيتي‌پسند اينگونه تعيين شد تا با بهره‌ مندي از دانش روز دنيا و شناخت پتانسيل‌هاي داخلي اعم از مواد معدني و نيروي انساني كارآمد، انواع محصول در سه بخش ساختمان و شهرسازي، شيميايي و پليمري، و كشاورزي و دامپروري توليد و به بازارهاي داخلي و خارجي عرضه شود به اميد آنكه حداكثر ارزش‌افزوده را براي ايرانيان به ارمغان آورد.


حاصل مطالعات، آزمايشات و توليدات مجموعه در اين سال ها، ايجاد و آغاز به كار سي و هشت واحد توليدي در صنايع واسطه‌اي و پايين‌دستي، با توجيه فني و اقتصادي مناسب و راه‌اندازي و تجهيز هفت مركز تحقيقاتي ديگر شامل انرژي، متالوژي، ساختمان، شيمي، مكانيك، معدن و كشاورزي مي‌باشد.

نتيجه بررسي‌هاي مراكز تحقيقاتي و فعاليت كارخانجات، توليد و عرضه بيش از بيست نوع محصول با برترين كيفيت و مناسب‌ترين قيمت به بازار است، محصولاتي كه گواهينامه‌ها و استانداردهاي ملي و بين‌المللي لازم را دريافت كرده و اين فرصت را براي گيتي پسند فراهم آورده اند تا با محصولات مشابه در بازارهاي داخلي و خارجي رقابت كند.
گيتي‌پسند سال‌ها قبل با توليد لوله و اتصالات تك لايه آذين لوله و پنج‌لايه نيوپايپ، پاي در بازار صنعت تاسيسات كشور گذاشت. حضوري كه همواره نقش موثري در تغيير و اصلاح مدل‌هاي اجرايي در اين صنعت داشته است.

خانواده بزرگ گيتي پسند با پافشاري بر نيت قلبي موسسان كارآفرين اين مجموعه و تثبيت آن انديشه راهبردي، هم‌اكنون به يكي از نمادهاي اقتصاد مولد و توليدي با تكيه بر نيروي پرتوان و خوش فكر ايراني مبدل شده و قراراست با فراگير شدن نام و محصولات گيتي پسند در سراسر ايران و جهان، آن نگرش، به شكل مناسب و موثري گسترش پيدا كند.
رشد و توسعه فردي و گروهي مستمر بالغ بر سه هزار نفر نيروي انساني، ارتقاي دائمي سطح كمي و كيفي دستگاه ها و تجهيزات فني در واحدهاي توليدي گروه، استفاده مداوم از دانش روز دنيا و در نهايت كسب رضايتمندي حداكثري گروه مشتريان محصولات اين گروه صنعتي، چهار اصل توسعه پايدار گيتي پسند مي‌باشند، اصولي كه برپايه رعايت اخلاق حرفه اي در اين مجموعه پايه‌گذاري شده و همواره در حال اجراست.

 

برای دریافت لیست قیمت به صورت PDF از لینک زیر اقدام کنید.

[button text=”دانلود به صورت PDF” style=”is-outline success” size=”xlarge” radius=”11″ depth=”3″ icon=”icon-checkmark” icon_pos=”left” link=”https://bti24.ir/wp-content/uploads/2020/03/Azin_981129_bti24.ir_.pdf”]

[gap height=”63px”]

[gap height=”49px”]

[map lat=”35.66423″ long=”51.31585″ content_width=”53″ content_width__sm=”100″ content_width__md=”40″ position_x__sm=”100″ position_y__sm=”100″]

تهران – شادآباد – بازارآهن – بلوار طاووس – جنب باسکول خشایار – فروشگاه تک ایران
ما از شنبه تا چهارشنبه , 8 صبح تا 7:30 بعد از ظهر، پنج شنبه و روزهای تعطیل از 8 صبح تا 13 ظهر باز هستیم

[/map]