محصول لوله و اتصالات آذین به وسیله گروه صنایع گیتی پسند در شهر اصفهان تولید و عرضه میشود. محصولات آذین به دلیل طرفداران فراوانی که در بین لوله کش و مهندسان ساختمانی دارد به یکی از برندهای محبوب در زمینه لوله و اتصالات ساختمانی تبدیل شده است.

فروشگاه تک ایران نمایندگی فروش محصولات آذین را دارا میباشد که در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد. همچنان برای اطلاع از تخفیفهایی که به شما عزیزان داده میشود میتوانید به شماره هایی که در زیر آمده است تماس بگیرید.

 

در زیر تاریخچه مربوط به گروه صنایع گیتی پسند آمده است:

تاریخچه گروه صنایع گیتی پسند ( آذین )

بنیانگذاران بزرگترین بخش خصوصی کشور در صنعت تاسیسات و ساختمان، سنگ‌بنای آن را با راه‌اندازی مراکز تحقیقاتی پلیمر، مکانیک و برق و یکی دو واحد تولیدی، هفده سال پیش و با همراهی و همت تعدادی از جوانان مستعد و کوشای اصفهانی گذاشتند. نیت قلبی و اندیشه راهبردی آنها، جلوگیری از خروج مواد خام نفتی از کشور، ایجاد اشتغال، تولید محصول ایرانی و برجسته کردن نام ایران در پهنه کره خاکی {به ویژه در آسیای مرکزی و حوزه خلیج فارس} بود.
استراتژی و راهبرد گیتی‌پسند اینگونه تعیین شد تا با بهره‌ مندی از دانش روز دنیا و شناخت پتانسیل‌های داخلی اعم از مواد معدنی و نیروی انسانی کارآمد، انواع محصول در سه بخش ساختمان و شهرسازی، شیمیایی و پلیمری، و کشاورزی و دامپروری تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه شود به امید آنکه حداکثر ارزش‌افزوده را برای ایرانیان به ارمغان آورد.


حاصل مطالعات، آزمایشات و تولیدات مجموعه در این سال ها، ایجاد و آغاز به کار سی و هشت واحد تولیدی در صنایع واسطه‌ای و پایین‌دستی، با توجیه فنی و اقتصادی مناسب و راه‌اندازی و تجهیز هفت مرکز تحقیقاتی دیگر شامل انرژی، متالوژی، ساختمان، شیمی، مکانیک، معدن و کشاورزی می‌باشد.

نتیجه بررسی‌های مراکز تحقیقاتی و فعالیت کارخانجات، تولید و عرضه بیش از بیست نوع محصول با برترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به بازار است، محصولاتی که گواهینامه‌ها و استانداردهای ملی و بین‌المللی لازم را دریافت کرده و این فرصت را برای گیتی پسند فراهم آورده اند تا با محصولات مشابه در بازارهای داخلی و خارجی رقابت کند.
گیتی‌پسند سال‌ها قبل با تولید لوله و اتصالات تک لایه آذین لوله و پنج‌لایه نیوپایپ، پای در بازار صنعت تاسیسات کشور گذاشت. حضوری که همواره نقش موثری در تغییر و اصلاح مدل‌های اجرایی در این صنعت داشته است.

خانواده بزرگ گیتی پسند با پافشاری بر نیت قلبی موسسان کارآفرین این مجموعه و تثبیت آن اندیشه راهبردی، هم‌اکنون به یکی از نمادهای اقتصاد مولد و تولیدی با تکیه بر نیروی پرتوان و خوش فکر ایرانی مبدل شده و قراراست با فراگیر شدن نام و محصولات گیتی پسند در سراسر ایران و جهان، آن نگرش، به شکل مناسب و موثری گسترش پیدا کند.
رشد و توسعه فردی و گروهی مستمر بالغ بر سه هزار نفر نیروی انسانی، ارتقای دائمی سطح کمی و کیفی دستگاه ها و تجهیزات فنی در واحدهای تولیدی گروه، استفاده مداوم از دانش روز دنیا و در نهایت کسب رضایتمندی حداکثری گروه مشتریان محصولات این گروه صنعتی، چهار اصل توسعه پایدار گیتی پسند می‌باشند، اصولی که برپایه رعایت اخلاق حرفه ای در این مجموعه پایه‌گذاری شده و همواره در حال اجراست.

 

برای دریافت لیست قیمت به صورت PDF از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود به صورت PDF

تهران – شادآباد – بازارآهن – بلوار طاووس – جنب باسکول خشایار – فروشگاه تک ایران
ما از شنبه تا چهارشنبه , ۸ صبح تا ۷:۳۰ بعد از ظهر، پنج شنبه و روزهای تعطیل از ۸ صبح تا ۱۳ ظهر باز هستیم