لوله و اتصالات پوشفیت یزدلوله یکی از محصولات فاضلابی باکیفیتی است که در سالهای اخیر در بین لوله کشان و مهندسان ساختمانی طرفدارهای بسیاری پیدا کرده و فروشگاه تک ایران به عنوان نمایندگی اصلی این محصول آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
برای اطلاع از درصد تخفیف این محصولات میتوانید با شماره هایی که در بالای صفحه و پایین صفحه درج شده است تماس بگیرید.

یـــــــزدلــــوله

پوش فیت، سیستم لوله کشی فاضلابی تشکیل شده از لوله و اتصالات است که از نظر کیفیت جنس و مواد اولیه، طراحی، ساخت و نحوه نصب و اجرا نسبت به دیگر لوله و اتصالات فاضلابی موجود اعم از پلیمری یا آلیاژی کاملا برتری دارد.
در این سیستم فاضلابی به دلیل وجود سوکت در لوله و اتصالات نیازی به استفاده از چسب و جوش نیست و از طرفی به دلیل نوع مواد اولیه و فرآیند تولید خاص، شکنندگی دیگر انواع لوله و اتصالات فاضلابی را ندارد و مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار خارجی دارد.
لوله و اتصالت پوش فیت فاضلابی تولید شده توسط گروه صنعتی یزد لوله که با نام تجاری یزد پوش فیت شناخته می شود، به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و تجهیزات پیشرفته روز دنیا، یکی از با کیفیت ترین لوله و اتصالات پوش فیت موجود در بازار است که با ضمانت ده ساله بیمه ایران و ضمانت پنجاه ساله کارخانه ارائه می شود.
یزدلوله
لیست قیمت محصولا یزدلوله به شرح زیر است. میتوانید این لیست قیمت را به صورت PDF نیز دانلود کنید.
برای دریافت لیست قیمت به صورت PDF از لینک زیر اقدام کنید.

[button text=”دانلود به صورت PDF” style=”is-outline success” size=”xlarge” radius=”11″ depth=”3″ expand=”0″ icon=”icon-checkmark” link=”https://bti24.ir/wp-content/uploads/2020/08/لیست-قیمت-پوش-فیت-دوبرگی-04-05-1399-2.pdf”]

[map lat=”35.66423″ long=”51.31585″ content_width=”53″ content_width__sm=”100″ content_width__md=”40″ position_x__sm=”100″ position_y__sm=”100″]

تهران – شادآباد – بازارآهن – بلوار طاووس – جنب باسکول خشایار – فروشگاه تک ایران
ما از شنبه تا چهارشنبه , 8 صبح تا 7:30 بعد از ظهر، پنج شنبه و روزهای تعطیل از 8 صبح تا 13 ظهر باز هستیم

[/map]